08.02.2019

UROBTE MAXIMUM PRE VÁŠ NAJLEPŠÍ TRÉNING!

Kvalita športového výkonu, v našom prípade silového tréningu je priamo prepojené na rast svalovej hmoty. Práve kvalitný tréning dáva svalom dostatok impulzov, ktoré sú dôležité k ich hypertrofii. Na hladinu energie, silu a úroveň koncentrácie má vplyv veľmi veľa faktorov. Stačí, ak jednu noc menej spíte a na druhý deň sa môžete na tréningu poriadne vytrápiť. Ak je vašim cieľom progresívne zvyšovanie výkonnosti, týmto nepríjemným vplyvom vonkajšieho prostredie môžete čeliť veľmi jednoducho – pomôžte si kvalitnou predtréningovkou. 

Je predtréningovka efektívna alebo sú to vyhodené prostriedky?

Na toto máme veľmi jednoduchú odpoveď. Produkty z kategórie predtréningoviek sú veľmi užitočnými produktmi. Dokážu váš tréning výrazným spôsobom zlepšiť, čo sa môže prejaviť v lepšom nabudení, zvýšenej koncentrácií, použití vyšších tréningových váh, vyššej intenzite tréningu a samozrejme zvýšenou cirkuláciou krvi v svaloch, čo má mimoriadne veľký význam pre zásobovanie svalov dôležitými živinami a stavebnými látkami. 

Na druhej strane použitie „tuctových“ predtréningoviek, ktoré sú len vyplnením portfólia jednotlivých firiem s doplnkami výživy a sú vyrobené z lacných surovín sú vašimi vyhodenými prostriedkami. 

„Predstavte si, že je vaše telo špičkové auto. Čo urobíte, keď chcete ešte viac zvýšiť jeho výkon? Môžete ho dať načipovať. V prípade vášho tela je toto načipovanie použitie predtréningovky. Ak je predtréningovka kvalitná, váš výkon vzrastie, ak kvalitná nebude, vyšší výkon sa nedostaví. Rovnaký princíp platí aj v prípade auta. Ak bude zásah do jeho motora neodborný, môže mu to viac uškodiť.“

pastedGraphic.png

Kvalita niečo stojí...

Kvalita predtréningoviek sa vo veľkej miere odvíja od použitých surovín. Pred pár rokmi bol na Slovensku absolútny BOOM, keď sa na trhu objavil Jack3D. Jeho výnimočnosť spočívala v jeho kľúčovej zložke DMAA a odvtedy sa neobjavilo nič lepšie, až doteraz.

Pár týždňov dozadu sa na Slovensku objavili dva produkty určené na aplikáciu pred tréningom, ktoré sú úplne odlišné – Kamikadze Extreme Pump a Crea Pump. 

Odlišné v tom, že v sebe ukrývajú veľké množstvo ingrediencií najvyššej kvality a sily!!! 

Kamikadze Extreme Pump – je určený pre tých najnáročnejších, ktorí si idú tvrdo za svojim cieľom. Okrem DMAA v sebe ukrýva yohimbín, citrulín malát, arginín, agmatine, kofeín, beta alanín a zmes vitamínov a minerálov pôsobiacich synergicky. Jednoznačne najdupanejšie zloženie predtréningovky, aké môžete mať, ktoré sa prejavuje viacerými účinkami (lepšie prekrvenie svalov, zvýšenie sily, vytrvalosti, výkonnosti, koncentrácie a spaľovanie tuku).

Crea Pump – komplexný predtréningový produkt vytvorený tými najlepšími látkami, ktoré sa za posledných dvadsať rokov najviac osvedčili – arginín, citrulín malát, agmatine sulfát. Zmes obsahuje dva druhy kreatínu s najlepšou absorpciou a látky, ktoré napomáhajú spaľovať tuky. Aj v tomto prípade je to produkt s viacerými vlastnosťami. 

Nič podobné nenájdete. Dajte svojmu telu to najlepšie a ono sa vám odmení rastom!

pastedGraphic_1.png