19.03.2019

O nás

Trénuj s fitrádiom!

Vedomie vlastných limitov a ich neustály posun - to je podstata akéhokoľvek športu no a Fitrádio.sk, je prvé rádio na Slovensku vytvorené priamo preň! Jeho hlavná myšlienka je umožniť človeku, podať ten najvyšší možný športový výkon, a tým svoje limity denno-denne posúvať.

Team Fitrádia je zložený zo športovcov, ktorí vedia, že hudba človeku poskytuje nielen estetický zážitok, no zároveň ňou dokáže svoj výkon pozitívne alebo negatívne stimulovať. S každým ďalším tréningom by ste vy mali byť tí, ktorí sú lepší, silnejší či rýchlejší a podnetom k tomu môže byť aj hudobný výber Fitrádia.

Či už je vašou vášňou kulturistika, crossfit, MMA alebo hľadáte vhodnú hudbu na beh či stretching - žiadny problém, Fitrádio.sk sa orientuje na viacero športov, poslucháč má možnosť výberu z niekoľkých dostupných streamov a regulovať tak intenzitu aj charakter celého svojho tréningu.

Motivácia, výbušnosť, intenzita či energia, toto je len pár charakteristík správnej tréningovej hudby. Nech už sú vaše požiadavky akékoľvek, playlist Fitrádia je vytvorený tak, aby v danom momente vášho tréningu, na svete neexistovalo nič iné - nič, len vy a váš výkon.

Posúvať svoje fyzické limity je podstatná vec, avšak nemenej dôležité je priamo úmerne obohacovať aj svoje mentálne zdatnosti, práve preto je súčasťou webu blog plný informácií, noviniek a rád zo sveta športu, stravy a doplnkov výživy.

 

V súčasnosti je Fitrádio okrem webovej stránky dostupné na facebooku, instagrame alebo ako aplikácia na App store či Google play, kde v krátkom čase dosiahla vysokú pozíciu v rámci voľne dostupných aplikácií.

 

Fitrádio.sk, výkon je na vás, s tým ostatným, vám pomôžeme my!